Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą specjalistów z Krakowa skupionych na dostarczaniu ponadprzeciętnych rozwiązań. Mamy obsesję na punkcie dobrze wyglądających i funkcjonalnych produktów cyfrowych oraz jesteśmy bardzo zmotywowani, aby być zaufanym partnerem technologicznym.

Chodźmy na pole

Jesteśmy software housem wywodzącym się z południa Polski, a dokładniej z miasta królów naszego państwa. To właśnie tu przed laty zamieszkiwali najwięksi władcy, natomiast teraz Kraków został zawładnięty przez Apps Value.

Nasze wartości

Przejrzystość

Dokładność

Innowacyjność

Jakość

Jak działamy?

Nasz zespół wierzy w innowacje oparte na współpracy. Podczas wstępnych warsztatów ściśle współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoją wizję, cele i unikalne wymagania dotyczące Twojego projektu. Zachęcamy do otwartych dyskusji, sesji burzy mózgów i wymiany pomysłów, aby zapewnić kompleksowe zrozumienie potrzeb biznesowych.

Założyłem Apps Value, ponieważ zauważyłem, z jakimi trudnościami mierzą się firmy podczas tworzenia swoich produktów cyfrowych. Jesteśmy tutaj, aby usprawnić cały proces i jednocześnie być Twoimi partnerami od napisania pierwszej linii kodu do w pełni działającego rozwiązania.

Tomek, CEO Apps Value

Nasz zespół

Tomek

CEO & Senior Flutter Developer

Kamil

Co-Founder & Flutter Developer

Adam

Co-Founder & Flutter Developer

Scroll to Top